4 czerwca 2013

Skryptorium-kaligrafia. Warsztaty weekendowe

Jeśli fascynuje Cię sztuka średniowieczna, oraz pisanie i ilustrowanie starymi technikami, ten warsztat jest dla Ciebie.

Podczas warsztatów możesz spróbować pisania gęsim piórem, piórem ze ściętą stalówką, oraz nauczyć się komponowania tekstu z ilustracją tworząc własny inicjał.
Możesz też dowiedzieć się więcej na temat fascynującej historii średniowiecznej książki.

Nie trzeba mieć doświadczenia plastycznego.

Warsztaty prowadzi Barbara Bodziony oraz O. Andrzej Haase OSB 

ZAPRASZAMY!
Przeczytaj opinie o warsztacie poniżej.

WASZE OPINIE:

  • "Warsztaty, w których uczestniczyłam spełniły wszystkie moje oczekiwania, szczególnie podobał mi się sposób prowadzenia zajęć – p. Basia stworzyła niezwykle miłą atmosferę. W miarę możliwości postaram się uczestniczyć w następnych zajęciach i będę je polecała każdemu – naprawdę warto! "

  • "Dziękuję bardzo p. Basi za cierpliwość, łagodność i profesjonalizm. Muszę przyznać, że moje oczekiwania, poza zajęciami, warsztatami dotyczyły również poznania słynnego obiektu. Wiele obiecywałam sobie po wycieczce z przewodnikiem, licząc na wskazówki i zwracanie uwagi na szczególne miejsca i detale, w tym architektoniczne. Wycieczka ta nie spełniła moich oczekiwań, jakkolwiek czasu spędzonego z ojcem, który oprowadzał po klasztorze, nie uważam za stracony – ojciec jest ciekawą osobą, która chętnie dzieli się spostrzeżeniami na temat życia i wiary."

ZACHĘCAMY do dzielenia się swoimi opiniami, refleksjami i propozycjami

PRZECZYTAJ WIĘCEJ - KLIKNIJ


ZAPISZ SIĘ:

tel. (0-12) 688 5 450,recepcja@jg.benedyktyni.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią.