18 września 2018

Czas na kobiecość – relacje z sobą, Bogiem i ludźmi

„Czas na kobiecość” to okazja do spotkania w kobiecym gronie, by porozmawiać o sprawach, z którymi na co dzień borykają się współczesne kobiety. To możliwość zajrzenia w głąb serca i odkrycia piękna własnego powołania, odzyskania poczucia własnej wartości i radości życia.
Celem warsztatów jest „duchowa detoksykacja” – odkrycie pułapek współczesnego postrzegania kobiecości, męskości i sensu życia.

Adresaci

  • kobiety w każdym wieku i każdego stanu, które pragną zrozumieć siebie i poprawić swoje relacje z bliskimi;
  • kobiety niezamężne, które pragną żyć w harmonii ze sobą i Bogiem, realizując indywidualne powołanie na obecnym etapie życia, bez poczucia tymczasowości, bez ulegania presji otoczenia i stereotypowym poglądom na rolę kobiety;
  • kobiety zamężne, które szukają skutecznych sposobów budowania relacji w małżeństwie i rodzinie oraz poprawy organizacji życia rodzinnego, tak aby nie stać się ofiarą kobiecego dążenia do uszczęśliwiania innych bez względu na koszty…
  • kobiety zmęczone presją, którą na nie wywiera współczesny świat, pragnące harmonii w życiu, tęskniące za kobiecą delikatnością, wrażliwością i siłą wypływającą z poczucia własnej wartości i godności.

Warsztaty prowadzi Beata Kołodziej oraz O. Konrad Małys OSB. 


Wasze Opinie: 


Tematyka warsztatów idealnie „w punkt” w stosunku do oczekiwania.

Przystępnie, przyjaźnie prowadzone zajęcia.

Błogosławiony jest czas spędzony na rekolekcjach, a jeśli te rekolekcje pozwolą wnieść światło w nasze życie, to znaczy, że są potrzebne i prowadzone dobrze. Dziękuję, że dane mi było zatrzymać się tu na chwilę, wyciszyć a przede wszystkim dziękuję Ojcu Konradowi i Pani Beacie, że przybliżyli nam temat kobiecości. Temat, wydawałoby się oczywisty, ale czasem błędnie rozumiany.

Warsztaty bardzo udane i pomocne. Umocniły mnie w moim myśleniu o sobie i w ogóle o kobietach. Uczestnictwo razem z mnichami na nabożeństwie było mi bardzo potrzebne, odczułam pomoc Bożą. Duchowe SPA. Jestem szczęśliwa, że mogłam uczestniczyć w tych rekolekcjach, zachęcę inne osoby do uczestnictwa w takich rekolekcjach. Pozyskaną wiedzę wykorzystam do pracy nad sobą i w rodzinie.

Bardzo swobodnie i pogodnie przedstawione ważne i trudne tematy. Ubogacająco i z otwartością. Prowadzący to niesamowici ludzie.


ZACHĘCAMY do dzielenia się swoimi opiniami, refleksjami i propozycjami

ZAPISZ SIĘ:


tel. (0-12) 688 5 450, recepcja@jg.benedyktyni.com

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Podziel się swoją opinią.