28 września 2018

Warsztaty relaksacyjno-medytacyjne

Stan relaksacji osiągany jest w oparciu o procesy psychoneurofizjologiczne ze szczególnym uwzględnieniem hamowania obocznego oraz uczenia się, w tym warunkowania reakcji relaksacyjnych na bodźce językowe. Uczestnicy osiągają i uczą się relaksacji poprzez aktywny trening, całkowicie na poziomie świadomym i dobrowolnym.

Warsztat (trening i szkolenie) to szansa na rozwiązanie problemów osób przeżywających potrzebę zmniejszenia dokuczliwych zaburzeń psychosomatycznych. Nieoceniony dla tych, którzy cierpią z powodu zaburzeń wegetatywno-fizjologicznych oraz przeżywanych napięć w postaci dokuczliwych wahań stanów poznawczo-emocjonalnych (np. chroniczny ból, skurcze, drżenia, zaparcia, kłopoty z oddychaniem, tiki, problemy z ciśnieniem i tętnem, problemy ze snem, chroniczne zmęczenie, napady apatii, nagłe osłabnięcia, lęki i niepokoje, natręctwa myślowe).

Warsztaty będą prowadzić p. Andrzej Stróżyk oraz o. Brunon Koniecko OSB

Wasze Opinie: 


Jestem bardzo zadowolona z udziału w warsztatach i z pobytu w tutejszym opactwie.

Kompetencja i cierpliwość p. Andrzeja Stróżyka wyjątkowa.

Pan dr bardzo merytoryczny i sumienny.

Pan Andrzej Stróżyk sprawił, że poczułam swoje ciało natomiast Ojciec Stanisław wzmocnił mojego ducha.

Bardzo dobra równowaga między częścią relaksacyjną zajęć a duchowo-medytacyjną z Ojcem. Fakt uczestnictwa w życiu codziennym mnichów wzmacnia przeżycia i wrażenia.

Zajęcia z Ojcem Stanisławem na duchowym i merytorycznym poziomie dają dużo do myślenia i docierają do serca.

Bardzo dobre warsztaty, które przyniosły mi odprężenie, ukojenie myśli, uczuć, serca. Relaksowi sprzyjała na pewno gościnność benedyktyńska i piękno tutejszego Opactwa. Długo będę pamiętać magiczną atmosferę tego miejsca i pokorę mnichów, którzy modlą się i pracują.

Bardzo pozytywne i przekonujące nastawienie prowadzącego! Część medytacyjna poprowadzona z przekonaniem i wiarą.

Na pochwałę zasługuje bardzo duże zaangażowanie prowadzących, ich dyspozycyjność oraz merytoryczne przygotowanie.

Warsztaty wykazały profesjonalne przygotowanie prowadzących. Bezcenne okazała się ich otwartość i gotowość do rozmów indywidualnych.

Medytacje i relaksacje pozwoliły mi odkryć zamknięte części ciała i głowy – duchowość. Połączenie tych dwóch metod działa niezwykle kojąco i pozwala się wyciszyć od świata zewnętrznego.


Więcej informacji na stronie: Warsztaty relaksacyjno-medytacyjne


ZACHĘCAMY do dzielenia się swoimi opiniami, refleksjami i propozycjami

ZAPISZ SIĘ:


tel. (0-12) 688 5 450, recepcja@jg.benedyktyni.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią.