17 września 2013

Podróż do siebie – warsztat rozwojowy

Chcesz zmienić spojrzenie na siebie i w bezpiecznej atmosferze uruchomić proces zmian? Będziesz mieć możliwość przyjrzenia się swoim uczuciom, myślom, sposobom reagowania i działania. Zapraszamy w tę fascynującą i pełną emocji podróż do siebie.


Warsztaty prowadzą Urszula Lesicka oraz o. Szymon Hiżycki OSB
WASZE OPINIE:

  • "Warsztaty bardzo pomocne. Prowadząca  Ula bardzo miła i gotowa służyć również poza czasem warsztatów, w tzw. czasie wolnym. Miła i serdeczna atmosfera. Warsztaty polecam."
  • "Warsztat, wbrew moim trochę sceptycznym oczekiwaniom, wniósł wiele. Pomógł mi zrozumieć siebie i spojrzeć na świat z innej perspektywy. Mam nadzieję, że otrzymana łaska zaowocuje na przyszłość i nie będzie to chwilowe uniesienie."
  • "Tyniecki klasztor to wspaniałe miejsce. Czuć tutaj MOC, której nie sposób wyrazić słowami  i zrozumieć. Czuć tutaj powolne, niespieszne wibracje, które mocno oddziałują na człowieka dając mu spokój, wytchnienie, poczucie równowagi. Warsztaty zostały przeprowadzone w sposób dopasowany do grupy z dużą otwartością pani prowadzącej na nasze potrzeby, z wrażliwością na to, co  dla nas w danym momencie ważne, bez pośpiechu, bez ciśnienia, z wyrozumiałością, spokojem, tolerancją i do tego z dużą radością i optymizmem. Warsztaty z pewnością godne polecenia i powtórzenia dla innych uczestników. Ciekawa byłaby też kontynuacja na wyższym poziomie wtajemniczenia."
  • "Dziękuję bardzo! Niech Pan Bóg błogosławi!"
  • "Najlepiej  (w mojej opinii) gdyby ojciec mógł uczestniczyć/towarzyszyć w zajęciach w całości (to oczywiście zależy od innych obowiązków). Treści poruszane w części prowadzonej przez ojca dosyć luźno  w moim odczuciu współgrały z treściami warsztatów porannych. Dodatkowo momentami nie były one dobrze przeze mnie rozumiane. Pozytywnie natomiast oceniam otwartość ojca na propozycję grupy odnośnie tematów. Generalnie wszystkie powyższe uwagi to drobne szczegóły (i raczej czepianie się), a całość warsztatów oceniam bardzo pozytywnie – zaspokojone zostały moje oczekiwania, osiągnięte zostały moje cele." 

ZACHĘCAMY do dzielenia się swoimi opiniami, refleksjami i propozycjami


ZAPISZ SIĘ:

tel. (0-12) 688 5 450, recepcja@jg.benedyktyni.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią.