3 czerwca 2013

Warsztaty chorałowe

Interesuje Cię chorał gregoriański, piękno liturgicznego śpiewu i klimat dawnych wieków? Ten warsztat jest dla Ciebie.

Warsztaty odbywają się w klimacie modlitwy i aurze starożytnego opactwa tynieckiego, podczas których możesz włączyć się w oficjum liturgiczne mnichów.

Zapraszamy miłośników i sympatyków chorału gregoriańskiego, animatorów zespołów śpiewaczych, uczniów i studentów szkół muzycznych, kleryków i siostry zakonne.

Warsztaty prowadzi br. Karol Cetwiński OSB

WASZE OPINIE:

  • „Szkoda, ze odbywają się tak rzadko. To pierwsze warsztaty, które w tak jasny sposób usystematyzowały moją wiedzę na temat chorału. Bardzo dobrze przygotowane i niezmiernie przydatne materiały. Chyba warto by było przed warsztatami przekazać uczestnikom, jakie części będą ćwiczone – można by im się wcześniej przyjrzeć (przesłuchać), co ułatwiłoby późniejszą pracę. Czasu jest trochę za mało, żeby opanować materiał perfekcyjnie, a wcześniejsze przesłuchanie by w tym pomogło.” 

  • „Nie były to moje pierwsze warsztaty chorałowe więc tym bardziej cieszę się, że dowiedziałem się wielu nowych rzeczy.”
  • „Brat wprawdzie twierdził, ze prowadzi takie warsztaty po raz pierwszy, ale okazało się, iż jest bardzo dobrze przygotowany, a przy tym wobec nas bardzo cierpliwy i łagodny, chociaż wymagający.”

ZACHĘCAMY do dzielenia się swoimi opiniami, refleksjami i propozycjami

ZAPISZ SIĘ:

tel. (0-12) 688 5 450, recepcja@jg.benedyktyni.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się swoją opinią.